PODIS CAMPIONATS PROVINCIALS ANY 2019

10/02/20

PODIS CAMPIONATS PROVINCIALS ANY 2019 INVITACIÓ I RECOLLIR DIPLOMA EL PROPER DIA 21 DE FEBRER A LA GALA ALS

MILLORS ESPORTISTES CAÇADORS I TIRADORS LLEIDATANS A LES 22:00 HORES AL RESTAURANT PALERMO DE LLEIDA

 

10 DE MARÇ COMPAK SPORTING A LA NORA ALCOLETGE A 50 PLATS

Campió homes                                   ANGEL BALLESTÉ ROMAN

Sots campió homes                            RAUL REIG CAMA

Tercer classificat homes                    CESAR TORRES TERUEL

Campió sènior                                    DANIEL PRUNERA CAMI

Campió veterans                                ÀNGEL PRENAFETA CASANOVES

Campió iniciats                                   KILIAN CABRERO PONCE

Campió tir adaptat                             JORDI SANTAEULALIA SALO

Campió màster                                   IGNASI SEGURA BOTE

Campió júnior                                     ROBERT MANGUES MARTIN

 

28 D’ ABRIL RECORREGUTS DE CAÇA A 50 PLATS A ALGUAIRE

Campió homes                                   JOSEP MARIA ZARAGOZA SANJUAN

Sots campió homes                            ANGEL BALLESTÉ ROMAN

Tercer classificat homes                    EDGAR BOSCH TUFET

Campió sènior                                    JOSEP RUIZ DELGADO

Campió veterans                                TOMAS SERRANO GARCIA

Campió tir adaptat                             JORDI SANTAEULALIA SALO

Campió màster                                   JAUME CARNER VIDAL

Campió júnior                                     ROBERT MANGUES MARTIN

2 DE NOVEMBRE CAÇA MENOR AMB GOS A CASTELLAS

1r classificat                EUGENI SANFELIU IBAÑEZ  S. C. VILANOVA DE BELLPUIG

2n classificat               KILIAN CABRERO PONCE  S. C. SANT FAUSTO D’ ALMENAR

3r classificat               DAVID COMA CIVIT S. C. LLEIDA

COPA PRESIDENTS DE RECORREGUTS DE CAÇA 2019

Campió                       JORDI JIMENEZ GALIAN S. C. SANT FAUSTO D’ ALGUAIRE

30 DE NOVEMBRE CAÇA LA BECADA A LA BASTIDA - LA SEU D’ URGELL

1r classificat                TONI VILARRUBLA FENES S. C. ALT URGELL

2n classificat               PERE MADRUGA SERRA S. C. DE NAVÈS

3r classificat                FRANCISCO ALCAZAR BAUTISTA S. C. SOLSONA I COMARCA

Share this
Go to top